Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Besta

18 ноем. 16:24 , ,

KIA BESTA

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 15:12 , ,

Kia Avela

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 19:01 , ,

KIA BESTA AVELA

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
14 окт. 20:28 , ,

Kia Besta kombe tovarno

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
30 мар. 20:11 ,

KIA BESTA

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 12:10 , ,

Kia Besta -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 11:33 , ,

Kia Besta -98

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток