Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Capital

17 окт. 23:02 , ,

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
04 авг. 01:20 , ,

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
15 јун. 02:48 , ,

Prodavam

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:48 , ,

Kia Capital

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 15:30 , ,

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 17:13 ,

Kia Capital benzin/plin

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 23:15 , ,

Kia Capital 1.5 GLX -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 11:22 ,

Kia Capital -95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток