Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Kia | Capital | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


17 окт. 23:02 Автомобили , Скопjе , Илинден

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
04 авг. 01:20 Автомобили , Скопjе , Илинден

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
15 јун. 02:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Capital

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 15:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 23:15 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Capital 1.5 GLX -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток