Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Carens

24 јул. 16:52 ,

SE PRODAVA POVOLNO AVTOMOBIL KIA

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 01:08 ,

Prv sopstvenik

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
08 јул. 21:41 , ,

KIA CARENS 2.0 CRDI SO 7 SEDISTA

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 14:36 ,

KIA Carens 2.0 crdi 140 ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 22:01 Претпријатие ,

Kia Carens 2.0 CRDI

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 20:11 ,

Kia Carens

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
17 апр. 12:54 ,

Kia Carens 1.7 crdi

17 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 13:32 ,

Kia Carens

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
03 септ. 15:36 ,

Kia Carens

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
04 апр. 18:48 ,

Kia Carens

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 18:48 ,

Kia Carens

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 00:18 ,

Kia Carens

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 13:43 , ,

Kia Carens 2.0 crdi 103kw full oprema

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 21:36 , ,

KIA CARENS -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 11:28 , ,

KIA CARENS VO ODLICNA SOSTOJBA

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
21 мар. 20:56 ,

Kia Carens FULL OPREMA -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар. 19:31 , ,

KIA CARENS -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
24 јан. 11:40 ,

Kia Carens -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 02:30 ,

Kia Carens LS 1.8 -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 01:35 ,

KIA CARENS FULL OPREMA -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 14:32 ,

Kia Carens -05 moze zamena za Mercedes, vw

3 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток