Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Carnival

Вчера 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 17:47 Претпријатие , ,

PRODAVAM KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 11:45 , ,

Kia Carnival full opremena

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 09:45 , ,

Kia Carnival -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 19:48 ,

KIA CARNIVAL MINIVAN 2.9 TD

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
22 мар. 22:46 , ,

Moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 14:05 ,

KIA CARNIVAL MAX SOCUVANA

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 20:25 , ,

Kia Carnival ex 2.9

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 12:32 , ,

Kia Carnival EX 2.9

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 01:37 , ,

Kia Carnival

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:55 , ,

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 15:22 , ,

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 10:38 ,

KIA CARNIVAL

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
26 септ. 17:20 , ,

Kia Carnival 2.9 crdi 185ks 7 sedista

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 08:45 ,

Kia Carnival

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 12:22 Претпријатие , ,

KIA CARNIVAL SEDONA 2.9 CRDI -08 VIP KLASA

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 септ. 13:08 ,

KIA CARNIVAL 2.9TDI ITNO

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 11:00 ,

Kia Carnival 2.9tdi

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 23:08 , ,

Kia Carnival -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 23:40 , ,

Kia Carneval 2.9 Dizel

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 22:37 , ,

Kia Carnival

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 09:36 ,

Kia Carneval

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 17:37 , ,

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 23:10 ,

Kia Carnival 2.9 dizel

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 22:00 , ,

KIA CARNEVAL

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 15:05 , ,

KIA CARNIVAL

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 11:50 ,

Kia Karnival -05

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 22:44 ,

Kia Carnival 2.9 tdi so mala maana

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 16:35 ,

Kia Carnival

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 21:31 ,

Kia Carnival ls

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
24 апр. 10:59 ,

Kia Carnival ITNO

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр. 12:26 ,

Kia Carnival

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 22:00 ,

Kia Carnival 2.9 tdi

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 13:23 , ,

KIA CARNIVAL ex 2006 diesel

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 07:00 ,

Kia Carnival -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
26 ноем. 00:44 ,

KIA CARNIVAL -02 NOV VO TOP FORMA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 22:49 , ,

KIA Carnival -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 08:39 , ,

Kia Carnival -01 moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 17:29 , ,

Kia Carnival -06

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 13:35 ,

Kia Carnival 2.7 dizel -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 19:12 , ,

Kia Carnival 2.9 -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 10:18 ,

Kia Carnival -06

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
24 мар. 21:50 ,

Kia Carnival -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 16:35 , ,

KIA Carnival Kombi 2.9 Disel -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 21:13 , ,

Kia Carnival -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 10:40 ,

Kia Carnival -04 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 10:03 , ,

Kia Carnival prv sopstvenik kupen vo Makedonija-08

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
25 мар. 15:05 ,

KIA CARNIVAL DIZEL -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток