Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Carnival

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 јул. 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 19:48 ,

KIA CARNIVAL MINIVAN 2.9 TD

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
22 мар. 22:46 , ,

Moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 14:05 ,

KIA CARNIVAL MAX SOCUVANA

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 20:25 , ,

Kia Carnival ex 2.9

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 12:32 , ,

Kia Carnival EX 2.9

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 01:37 , ,

Kia Carnival

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:55 , ,

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток