Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Carnival | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 12:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 09:09 Автомобили , Битола

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 14:18 Автомобили , Дебар

KIA CARNIVAL AUTOMATIK 7SEDISTA

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 14:11 Претпријатие Автомобили , Тетово

Kia Carnival 2.9 TDI Autom Full 7 sedista

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 14:23 Претпријатие Автомобили , Виница

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 20:25 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Carnival ex 2.9

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 12:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Carnival EX 2.9

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 01:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Carnival

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 15:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток