Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Kia | Carnival | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 ноем. 12:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 20:25 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Carnival ex 2.9

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 12:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Carnival EX 2.9

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 01:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Carnival

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 15:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 17:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Carnival 2.9 crdi 185ks 7 sedista

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 23:08 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Carnival -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 23:40 Автомобили , Скопjе , Петровец

Kia Carneval 2.9 Dizel

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток