Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Kia | Carnival

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 мај 19:48 ,

KIA CARNIVAL MINIVAN 2.9 TD

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 10:38 ,

KIA CARNIVAL

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
07 септ. 16:35 ,

Kia Carnival

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 13:35 ,

Kia Carnival 2.7 dizel -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток