Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Kia | Carnival | Pazar3

27 дек. 22:00 Автомобили , Струмица , Василево

KIA CARNEVAL

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток