Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Cerato

15 јул. 14:18 , ,

KIA CERATO 1.5CRDI

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 20:11 , ,

Kia Cerato PRV SOPSTVENIK IZUZETNA

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
20 ноем. 22:05 , ,

Kia Cerato

990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 18:30 , ,

KIA CERATO LX 1.5 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
20 септ. 13:08 ,

Kia Cerato

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
07 јун. 13:28 , ,

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 21:46 , ,

Kia Cerato

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 22:37 , ,

KIA Cerato Diesel

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 11:50 , ,

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
16 јул. 12:20 ,

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток