Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Cerato

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 мај 20:11 , ,

Kia Cerato PRV SOPSTVENIK IZUZETNA

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
20 ноем. 22:05 , ,

Kia Cerato

990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 11:07 , ,

KIA CERATO 1.5CRDI dizel prv gazda kupena od MK

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 18:30 , ,

KIA CERATO LX 1.5 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
20 септ. 13:08 ,

Kia Cerato

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
07 јун. 13:28 , ,

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 21:46 , ,

Kia Cerato

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 22:37 , ,

KIA Cerato Diesel

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 11:50 , ,

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток