Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Cerato | Pazar3

20 септ. 13:08 Автомобили , Куманово

Kia Cerato

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 јул. 12:20 Автомобили , Куманово

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток