Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Kia | Cerato | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 апр. 11:07 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA CERATO 1.5CRDI dizel prv gazda kupena od MK

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 18:30 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA CERATO LX 1.5 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
07 јун. 13:28 Автомобили , Скопjе , Бутел

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 21:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Cerato

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 22:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA Cerato Diesel

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 11:50 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток