Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Magentis

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 јул. 23:25 , ,

Kia Magentis

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 11:50 ,

Kia Magentis

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 19:59 ,

Kia Magentis -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 21:56 , ,

KIA MAGENTIS Automatic -01 moze zamena

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток