Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Picanto

19 јул. 23:59 , ,

Kia picanto

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 18:38 , ,

Se prodava KIA Picanto

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 18:48 , ,

Kia picanto

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
26 фев. 11:20 ,

Kia Picanto 1.1i Gaz

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 19:34 ,

KIA PICANTO EX 1.0 FULL

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 13:45 , ,

Kia Picanto

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 16:24 , ,

Kia Picanto 1.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 19:10 , ,

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
19 септ. 23:13 , ,

Kia Picanto

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
11 авг. 19:09 , ,

KIA PICANTO EX kako novo

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 јул. 16:42 ,

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 14:33 , ,

Kia Picanto

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
09 окт. 12:53 , ,

KIA PICANTO

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
07 авг. 08:18 , ,

Kia Picanto prv sopstvenik

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
03 јун. 12:06 ,

Kia Picanto

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 12:35 , ,

Kia Picanto

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 јан. 18:57 ,

Kia Picanto 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 ноем. 13:24 , ,

Kia Picanto

1 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
05 ноем. 20:33 , ,

KIA PICANTO 1.1 DIZEL - TOP SOSTOJBA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 01:25 , ,

KIA PICANTO PLIN BENZIN

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
04 септ. 16:55 , ,

Kia Picanto

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 17:36 ,

Kia Picanto

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
20 апр. 13:31 Претпријатие , ,

KIA PICANTO FULL OPREMA NAJEVTINO EKSTRA

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 16:32 , ,

KIA PICANTO EX -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
12 мај 15:02 , ,

Kia BA Picanto -09

3 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
29 фев. 14:21 , ,

Kia Picanto -07

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
08 ноем. 13:22 , ,

KIA PICANTO -07 SO ATESTIRAN PLIN

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 окт. 14:17 ,

Kia Picanto 1.0 klima -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
03 авг. 18:44 , ,

Kia Picanto lx -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
20 јул. 13:27 , ,

Kia Picanto -07

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
13 апр. 13:29 , ,

KIA Picanto LX 1.1 plin -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 20:37 , ,

KIA PICANTO -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток