Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Picanto

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


06 ноем. 10:46 , ,

Kia Picanto -05

2 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 23:59 , ,

Kia picanto

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 18:38 , ,

Se prodava KIA Picanto

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 11:20 ,

Kia Picanto 1.1i Gaz

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 19:34 ,

KIA PICANTO EX 1.0 FULL

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 13:45 , ,

Kia Picanto

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 16:24 , ,

Kia Picanto 1.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 19:10 , ,

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток