Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Picanto

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 10:02 Претпријатие , ,

Kia Picanto 1.1 benzin 2006god Avto M&S

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 17:48 ,

Kia Picanto 2009 1.1 benzin 65ks Swiss Kako Novo

2 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 јун. 12:57 Претпријатие ,

KIA PICANTO BENZIN I PLIN 45KW -09

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
20 јун. 18:38 , ,

Se prodava KIA Picanto

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 18:48 , ,

Kia picanto

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
26 фев. 11:20 ,

Kia Picanto 1.1i Gaz

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 17:28 ,

KIA PICANTO 1.1 BENZIN PLIN

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток