Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Picanto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 ноем. 16:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Picanto 1.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 19:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
07 окт. 13:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Picanto 1.0 -09 Benzin so klima

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
26 септ. 14:22 Автомобили , Струмица

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
19 септ. 23:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
11 авг. 19:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA PICANTO EX kako novo

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
25 јул. 15:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Kia Picanto

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 16:42 Автомобили , Битола

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток