Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Pregio

11 ноем. 21:37 ,

Kia Pregio

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:14 ,

Kombe KIA Pregio -98

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
20 апр. 10:40 , ,

Kia Pregio

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
14 јун. 13:06 , ,

Kia Pregio

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 17:54 ,

Kia Pregio

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
16 јул. 11:55 ,

Kia Pregio

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 17:56 ,

Kia Pregio -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 21:48 ,

KIA Pregio -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 12:20 ,

Kia Pregio -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 12:33 ,

Kia Pregio RS 2.8 diessel -00

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток