Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Pride

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 авг. 11:04 , ,

Kia Pride -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:39 , ,

Kia Pride

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 18:33 , ,

Kia Pride sedan

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 21:23 ,

Kia Pride sedan

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 22:15 ,

Kia Pride dobro socuvana registrirana

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
01 јун. 21:15 , ,

Kia Pride

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 21:40 , ,

Kia Pride lx 1.3 tng

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 14:12 ,

Kia Pride sedan cuvan vo garaza prv sopstvenik-96

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток