Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Retona

31 мај 16:37 ,

Kia Retona -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 22:00 , ,

Kia Retona -00 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток