Македонски | Shqip | English |
06 дек. 18:14 Автомобили , Велес

Kia Rio 1.4 Itno i povolno

150 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 17:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Rio 1.4 CRDI

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 07:27 Автомобили , Крива Паланка

Kia Rio 1.1

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
23 септ. 18:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Rio

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 20:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Rio 1.4 CRDI

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 21:38 Автомобили , Куманово

Kia Rio

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 01:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia RIO

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 00:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rio Kio

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
30 јан. 16:24 Автомобили , Куманово

KIA RIO DIZEL

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 19:26 Автомобили , Куманово

Kia Rio

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 12:45 Автомобили , Прилеп , Долнени

Kia Rio

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
14 дек. 20:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Rio 1.4 so atest plin

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 12:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Rio

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
06 мај 14:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Rio 1.5 crdi Klimatronic

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 22:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Rio 1.5 crdi klimatronic

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 21:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA RIO 1.4 so atest plin

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 17:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Rio

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 16:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Rio vozilo za taksi so licenca

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 14:55 Автомобили , Кочани

Kia Rio Sedan Odlicna sostojba prv gazda

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 17:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Rio 1,4 so atestiran plin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
28 ноем. 20:17 Автомобили , Виница

Kia Rio odlicno socuvana ITNO

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 08:39 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA RIO Plin

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
18 ноем. 13:35 Автомобили , Неготино

KIA RIO 1.5 CRDI 110 KS NOVO

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 14:08 Автомобили , Свети Николе

KIA RIO CRDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 11:36 Автомобили , Куманово

KIA RIO 1.5 CRDI

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 01:18 Автомобили , Тетово

Kia Rio Trend

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 21:02 Автомобили , Виница

Kia Rio 1.3

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 13:23 Автомобили , Велес

KIA RIO 1.5 CRDI KLIMATRONIK CISTO NOVA KOLA

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 21:53 Автомобили , Скопjе , Илинден

KIA RIO

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 14:45 Автомобили , Тетово

KIA RIO 1.5d Full oprema zamena

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 јан. 19:29 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Rio

18 000 МКД

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
09 ноем. 15:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Rio 1.5 CRDI klima elektrika -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 13:36 Автомобили , Охрид

Kia Rio registrirana do 01.07.2017 so kasko i z.ka

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
11 септ. 18:56 Автомобили , Виница

Kia Rio -04 odlicno socuvana

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 20:07 Автомобили , Прилеп

Kia Rio -09

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 400 000 - 449 999
22 фев. 08:45 Автомобили , Штип

Kia Rio rs 1.4 -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
28 јан. 17:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Kia Rio -03

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
14 јан. 15:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Rio -08

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 јан. 11:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Rio -16

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 09:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
22 дек. 16:06 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
07 дек. 12:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
09 ноем. 07:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Rio -11

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
23 мај 00:29 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA RIO 1.4 -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 14:36 Автомобили , Велес

KIA RIO SO PLIN -06 ILI MENUVAM

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток