Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Rio

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 ноем. 18:44 Претпријатие , ,

Kia Rio benzin -12

5 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
29 окт. 11:21 , ,

Kia Rio registriran atestiran plin full oprema

2 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 15:02 , ,

KIA RIO-06

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
10 септ. 13:40 Претпријатие , ,

Rio benzin 2012g

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
21 јул. 09:09 ,

KIA RIO 1.5CRDI -07 NOVA KOLA MOZNA ZAMENA

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 08:00 Претпријатие , ,

Kia Rio1. 4 benzin+plin

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 13:11 , ,

KIA RIO -05 BENZIN 1.4 TOP

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
29 јун. 10:38 ,

Kia Rio 1.5CRDi

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 15:12 ,

Kia Rio 1.1

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
30 јан. 18:19 Претпријатие , ,

Kia Rio 1.2 82ks benzin plin

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток