Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Rio | Pazar3

21 септ. 21:38 Автомобили , Куманово

Kia Rio

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 16:24 Автомобили , Куманово

KIA RIO DIZEL

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 19:26 Автомобили , Куманово

Kia Rio

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 11:36 Автомобили , Куманово

KIA RIO 1.5 CRDI

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток