Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Rocsta

27 септ. 15:57 ,

Jeep Rocsta 2.2

4 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток