Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Sephia

05 авг. 08:04 ,

Kia Sephia

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 12:55 , ,

се продава kia-во ОДЛИЧНА сосотојба

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 09:11 , ,

Kia Sephia

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
19 авг. 21:32 ,

Kia Sephia 2 Shuma

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 14:44 , ,

Kia Sephia 1.8 16v -98

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 20:08 ,

KIA SEPHIA

999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 18:12 , ,

Kia Sephia

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 15:34 ,

Kia Sephia registrirana

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 18:39 ,

Kia Sephia itno

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:48 ,

KIA SEPHIA ITNO

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 12:57 , ,

Kia Sephia

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
07 јан. 13:01 ,

Kia Sephia -94

55 000 МКД

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 18:05 ,

KIA Sephia 1.6i GTX -93

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 14:07 ,

Menuvam Kia Sephia -94 za vespa

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 80 000 - 84 999
07 септ. 22:54 , ,

KIA SEPHIA -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 00:22 , ,

KIA SEPHIA 99 -00 REGISTRIRANA I SOCUVANA

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 22:38 ,

Kia Sephia -94

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 20:53 , ,

Kia Sephia -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 12:14 , ,

Kia Sephia -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
20 авг. 12:13 , ,

Kia Sephia -93

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
08 јул. 23:22 , ,

KIA SEPHIA II -00

790 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 13:25 , ,

Kia Sephia -93

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 08:30 , ,

Kia Sephia 1.5 -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 17:47 , ,

KIA SEPHIA -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 08:04 , ,

Kia Sephia -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
11 јан. 11:46 , ,

Kia Sephia Shuma -00

899 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток