Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Sephia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 јун. 12:55 , ,

се продава kia-во ОДЛИЧНА сосотојба

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 09:11 , ,

Kia Sephia

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
19 авг. 21:32 ,

Kia Sephia 2 Shuma

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 14:44 , ,

Kia Sephia 1.8 16v -98

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 20:08 ,

KIA SEPHIA

999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 18:12 , ,

Kia Sephia

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 15:34 ,

Kia Sephia registrirana

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 18:39 ,

Kia Sephia itno

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:48 ,

KIA SEPHIA ITNO

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 12:57 , ,

Kia Sephia

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток