Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Shuma

21 септ. 22:33 ,

Kia Shuma

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 21:24 ,

Kia Shuma

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 08:36 ,

KIA SHUMA 1.5 BENZIN PLIN

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 13:45 , ,

Kia Shuma

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 20:16 , ,

Kia Shuma

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
01 авг. 10:08 , ,

KIA SHUMA 1.5 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток