Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Shuma | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 септ. 22:33 Автомобили , Битола

Kia Shuma

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 21:24 Автомобили , Свети Николе

Kia Shuma

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 08:36 Автомобили , Тетово

KIA SHUMA 1.5 BENZIN PLIN

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 13:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Shuma

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 20:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Kia Shuma

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
01 авг. 10:08 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA SHUMA 1.5 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток