Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Sorento | Pazar3

07 фев. 23:24 Автомобили , Куманово

KIA SORENTO 2.5 07

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
14 окт. 18:51 Автомобили , Куманово

Kia Sorento 2.5 Crdi 125kw Od Svajcarska

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 окт. 01:10 Автомобили , Куманово

Kia Sorento EX -08

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 16:22 Автомобили , Куманово

KIA SORENTO 4x4 -06 EX 2.5

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 15:14 Автомобили , Куманово

KIA SORENTO 2,5 4x4 -07

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 14:49 Автомобили , Куманово

Kia Sorento 2.5 crdi -03 od CH extra sacuvan full

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
27 мар. 00:11 Автомобили , Куманово

Kia Sorento -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 23:42 Автомобили , Куманово

Kia Sorento -05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
20 мар. 10:06 Автомобили , Куманово

Kia Sorento 2.5 crdi 4x4 -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток