Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 јул. 15:32 ,

Kia Sorento

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:39 ,

Kia Sorento

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 21:03 ,

Kia Sorento 2.5

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 13:29 ,

KIA SORENTO 4X4 -07 NE E OD UVOZ

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
21 јун. 17:42 ,

KIA SORENTO -05

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток