Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


22 фев. 21:59 , ,

Kia Sorento moze zamena

6 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 10:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
21 фев. 10:38 , ,

Kia Sorento 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 11:10
Линк
,

Kia Sorento 2.2 crdi

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 08:18 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDi EX 4X4 -03 KOZEN SALON

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 21:47 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 20:13 ,

Kia Sorento

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 12:14 , ,

Kia Sorento -03 vo ekstra sostojba Itno

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток