Македонски | Shqip | English |
Денес 16:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA Sportage 1.7 CRDI

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 11:47 Автомобили , Кочани

KIA Sportage 2.0

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:49 Автомобили , Пробиштип

Kia Sportage

3 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:57 Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек. 11:57 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage

15 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
02 дек. 20:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN X-TRAIL 2,2DCI 136KS -06 4X4 KLIMA TEMPOMA

5 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 23:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
20 ноем. 23:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SPORTAGE 4x4

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
15 ноем. 06:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sportage -19

16 949 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
14 ноем. 20:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sportaz 4x4 exstra nov so 113469 km-07

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 01:31 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA Sportage flagship 1.6 GDi

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
05 окт. 16:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Sportage ACTIVE 2.0 140ks koza

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 14:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sportage

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
15 авг. 16:20 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA Sportage 1.7 CRDI

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
04 јул. 22:35 Автомобили , Крива Паланка

KiA SPORTAGE FUL OPREMA

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 21:21 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage -16

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 00:50 Автомобили , Кочани

KIA SPORTAGE 2.0CRDI 140KS-07 4x4

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 18:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 13:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 19:59 Автомобили , Крива Паланка

KIA SPORTAGE 2.0CRDI 4X4 4WD KOZHA LIZING MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 10:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4x4

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 13:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Sportage -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 14:35 Автомобили , Струга

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
09 мар. 20:07 Автомобили , Прилеп

KIA SPORTAGE 4WD

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 19:56 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 crdi od prv sopstvenik -10

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
25 јан. 12:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA Sportage 2.0 Dizel 4x4 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 12:04 Автомобили , Крива Паланка

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4 103KW MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 дек. 12:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA Sportage 1.7 CRDI 2WD

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
15 ноем. 12:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI VO ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
30 окт. 19:50 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SPORTAGE ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 17:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 1.6

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
14 окт. 18:53 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
11 септ. 19:35 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sportage 1.7

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 авг. 20:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 авг. 20:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI TUCSON 2.0CRDI 140KS KLIMA

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 12:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sportage 1.6

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
15 јул. 10:12 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 2WD

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 16:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sportage za itno

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
02 јул. 15:19 Автомобили , Прилеп

Kia Sportage vo top sostojba

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 18:51 Автомобили , Скопjе , Чаир

Kia Sportage

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 21:48 Автомобили , Струмица , Василево

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 19:53 Автомобили , Радовиш

Kia Sportage

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
11 мар. 12:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sportage

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
28 фев. 19:10 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
25 фев. 10:23 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 tdi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток