Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Kia Sportage

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Kia Sportage | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 авг. 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 09:03 , ,

Kia Sportage 4x4 dizel 2008 neuvezena MK

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
27 јул. 09:04 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2007 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 јул. 09:03 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 16:10 ,

Kia Sportage 2001 4x4 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 11:45 , ,

Kia Sportage 2009 kupen vo MK

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 10:36 ,

Kia Sportage II 2.0 dizel facelift redizajn

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:53 , ,

Kia Sportage 1.7 crdi i4

18 050 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
24 јун. 14:00 ,

Kia Sportage 2006 dizel registrirano

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 17:24 Претпријатие ,

KIA Sportage 1.7 CRDi 2011 so 80000km

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
21 мар. 16:11 ,

Kia Sportage 4x4 vo odlichna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
09 мар. 00:27 , ,

Kia sportage

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 фев. 10:05 ,

povolno se prodava motorno vozillo

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 ноем. 09:07 , ,

Kia Sportage -19 so 7000km

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
30 септ. 11:54 , ,

Kia Sportage

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
22 септ. 21:55 , ,

МЕ ПРОДАВА ПРВИОТ ГАЗДА

11 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 19:10 ,

Се продава KIA Sportage 1.7 TD

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 08:36 , ,

KIA SPORTAGE 1.6crdi 115hp -16 30000km

16 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
25 авг. 22:32 , ,

KIA Sportage 1.7 CRDI 2WD

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
15 јул. 14:18 ,

Kia Sportage -11

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 02:59 ,

Zacuvan KIA Sportage registriran do Oktomvri 2020

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
10 јун. 02:40 ,

Kia Sportage 2017

12 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 35 000 - 39 999
18 мар. 11:36 , ,

Kia Sportage 2.2 68kw -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 12:13 ,

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
22 ноем. 23:02 , ,

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
14 ноем. 20:53 , ,

Kia Sportaz 4x4 exstra nov so 113469 km-07

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
05 окт. 16:02 , ,

Sportage ACTIVE 2.0 140ks koza

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
04 јул. 22:35 ,

KiA SPORTAGE FUL OPREMA

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 21:21 , ,

Kia Sportage -16

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 18:25 , ,

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 13:29 , ,

Kia Sportage

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 19:59 ,

KIA SPORTAGE 2.0CRDI 4X4 4WD KOZHA LIZING MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 10:43 , ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4x4

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 13:28 , ,

Kia Sportage -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 20:07 ,

KIA SPORTAGE 4WD

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 19:56 ,

Kia Sportage 2.0 crdi od prv sopstvenik -10

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
25 јан. 12:23 , ,

KIA Sportage 2.0 Dizel 4x4 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 12:04 ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4 103KW MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 ноем. 12:58 , ,

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI VO ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
30 окт. 19:50 , ,

KIA SPORTAGE ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 18:53 , ,

Kia Sportage

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
11 септ. 19:35 , ,

Kia Sportage 1.7

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 авг. 20:52 , ,

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 авг. 20:51 , ,

HYUNDAI TUCSON 2.0CRDI 140KS KLIMA

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 12:50 , ,

Kia Sportage 1.6

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Kia Sportage | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации