Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Sportage

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 00:25 , ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 12:04 , ,

Kia Sportage 1.7 dizel -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 11:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 09:07 , ,

Kia Sportage -19 so 7000km

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
30 септ. 11:54 , ,

Kia Sportage

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
22 септ. 21:55 , ,

МЕ ПРОДАВА ПРВИОТ ГАЗДА

11 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 19:10 ,

Се продава KIA Sportage 1.7 TD

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток