Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Sportage | Pazar3

10 фев. 19:56 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 crdi od prv sopstvenik -10

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
25 фев. 10:23 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 tdi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 18:30 Автомобили , Куманово

KIA SPORTAGE CRDi 2.0 FACELIFT

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток