Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Kia | Sportage | Pazar3

10 апр. 21:48 Автомобили , Струмица , Василево

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток