Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Venga

03 авг. 19:21 ,

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
02 мар. 09:04 , ,

Kia Venga crdi

5 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
02 мај 20:06 ,

Kia Venga -10

3 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
24 апр. 19:48 , ,

KIA VENGA 1.4 -10

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток