Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | Venga | Pazar3

19 ноем. 18:21 Автомобили , Куманово

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток