Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | cee´d

05 авг. 12:29
Линк
Претпријатие ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 10:55 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 15:28 , ,

Kia Cee'd 1.6 diesel

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 23:51 ,

KIA CEED 1.4 CVVT 109 KS -08

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 20:19 , ,

Kia ceed 2009

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
07 јун. 03:46 ,

Kia Ceed 1.4 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:50 ,

Se prodava

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 11:53 ,

Kia Ceed 1.6 Crdi 85kw 2008 godina

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 19:24 ,

Kia Ceed 1.4 -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 14:00 , ,

Kia CEED 1.4 109ks benzin i plin

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 14:32 , ,

KIA SEED 1.6 CRDI

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 22:02 ,

Kia Cee'd -07

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 21:31 ,

Kia Cee'd

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 17:07 ,

Kia Cee'd

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 21:22 ,

KIA CEED 1.4 -08

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
26 јул. 10:15 , ,

Kia Ceed vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
31 мај 20:47 , ,

Kia Ceed 1.4 so 43.000 km -10

2 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
28 апр. 11:45 , ,

Kia cee`d

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 22:31 , ,

Kia Ceed

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 11:44 , ,

Kia cee`d

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 23:26 , ,

Kia cee'd 1.6 crdi -08 extra

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 23:09 ,

Kia cee'd

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
16 окт. 19:35 , ,

Kia Ceed 1.4 109hp

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 септ. 22:12 ,

Kia cee`d

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
20 јул. 14:48 ,

Kia ceed -15

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
06 јун. 23:03 ,

Kia cee`d

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 22:05 , ,

Kia Ceed`s

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 дек. 17:57 , ,

Kia Ceed 1.4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
11 ноем. 09:25 , ,

Kia cee'd 1.6 crdi 90 ks

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 17:39 , ,

Kia cee`d

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 15:51 ,

Kia Ceed 1.4 / 109 ks CENATA NE E FIKSNA

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 21:37 ,

Kia cee'd Povolno

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
11 авг. 10:51 , ,

Kia Ceed -10

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
08 авг. 01:31 , ,

Kia Ceed

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
12 мај 08:30 , ,

Kia cee'd sw crdi 1.6

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
28 апр. 10:55 ,

Kia cee`d

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
19 апр. 14:42 , ,

KIA CEED 1.6 crdi

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 13:18 ,

Kia C'eed -08

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
05 септ. 10:58 , ,

Kia Cee`d 1.4 dohc atestiran plin prv gazda -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар. 12:16 , ,

Kia Cee`d so 85000km reg do 10 -16 so plin -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
26 фев. 22:27 , ,

Kia cee`d 1.4 -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
01 фев. 16:27 ,

KIA C'EED PRV GAZDA EKSTRA SOCUVAN AVTOMOBIL TNG

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
11 окт. 18:14 , ,

Kia cee'd -09

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
12 јул. 07:58 ,

KIA ED CEED 16V 1.4 80KW -08

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
02 апр. 22:46 , ,

Kia cee`d -08

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток