Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | cee´d Sporty Wagon

26 јун. 20:37 , ,

KIA CEED SW 1.4 TNG Neuvezuvana

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
12 мар. 02:36 , ,

KIA CEED SW 1.4 16v 2009 - NEUVEZUVANA

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 18:17 ,

Kia Ceed SW 1.6 crdi 90ks -08

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 16:26 ,

KIA cee'd Sporty Wagon

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
20 јун. 20:20 , ,

Kia ceed Sporty Wagon 1.6 crdi 85kw kako Nova

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 12:50 , ,

KIA CEED SW 1.6 crdi

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
12 авг. 07:03 ,

KIA CEED SW 1.4 -09

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
22 мар. 02:13 ,

Kia Cee`d Sporty Wagon -10

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток