Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Kia | cee´d Sporty Wagon | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 18:08 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA CEED SW -09 benzin / plin

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
04 ноем. 21:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA CEED SW 1.6 crdi 115 ps CH

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 20:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia ceed Sporty Wagon 1.6 crdi 85kw kako Nova

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 12:50 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA CEED SW 1.6 crdi

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток