Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 20:48
Линк
, ,

KIA CEE'D Sporty Wagon

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
19 ноем. 21:28 , ,

KIA Ceed 2008 1.4, plin

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 18:24 , ,

Kia Ceed 1.6CRDI- 66KW 2007God.

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 ноем. 10:15 Претпријатие ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

5 580 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 10:27 , ,

Peugeot 207 SW 1.4 70kw 12.2010 90000km kako nova

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
06 окт. 04:13 , ,

Kia ceed so fabricki vgraden plin

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 19:09 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 септ. 10:01 , ,

Kia Ceed -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
29 септ. 12:26 Претпријатие ,

Rent a car Kia Ceed

1 292 МКД / дневно

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток