Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 јул. 10:13 , ,

Kia cee'd 1.4i 66kW 90ks

3 410 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 12:46 , ,

KIA CEE’D 1.6CRD TREND -07 HITNO

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 14:49 Претпријатие , ,

KIA cee'd EXTRA KAKO NOVA -08 1.6 CRDI FULL

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 00:51 Претпријатие , ,

KIA CEED 1.6 crdi 90 ps

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 15:28 , ,

Kia Cee'd 1.6 diesel

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 18:46 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 23:51 ,

KIA CEED 1.4 CVVT 109 KS -08

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 20:19 , ,

Kia ceed 2009

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
07 јун. 03:46 ,

Kia Ceed 1.4 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:50 ,

Se prodava

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток