Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | pro_cee´d

07 авг. 10:50 Претпријатие ,

KIA PRO_CEE'D 1.6 CRDI 116KS -08

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 21:21 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 14:44 Претпријатие ,

KIA PRO CEE'D 1.4 Eco-dynamics -09

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун. 14:19 , ,

Kia pro ceed

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 19:14 , ,

Kia pro_cee'd

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
05 ноем. 16:00 ,

Kia pro_cee`s moze i zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
06 јул. 13:20 ,

KIA PRO CEE'D

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
19 апр. 14:27 , ,

KIA PROCEE'D 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 19:04 ,

Kia Pro_Ceed 1.4 CVVT LX Fresh perfektna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 20:10 , ,

Kia Pro'Ceed

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 септ. 18:04 , ,

Kia Ceed Pro kako nova

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
17 мар. 11:17 ,

KIA Pro Cee'd

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 15:49 , ,

Kia Pro cee d -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
03 мар. 17:14 , ,

Kia Pro CEE'D -09

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток