Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | pro_cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 дек. 08:28 Претпријатие ,

KIA PRO CEE'D 1.6 CRDI -08 NAVI

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 09:50 Претпријатие ,

KIA PRO CEE'D 1.4 cvvt -09

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 15:23 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 ноем. 11:36 , ,

Kia proceed

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
13 окт. 09:43 Претпријатие ,

KIA PRO_CEE'D 1.6 CRDI 116KS -08

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 20:28 , ,

Prodavam KIA PRO CEED | PRV GAZDA | 95.000km

4 799 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
03 јун. 14:19 , ,

Kia pro ceed

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 19:14 , ,

Kia pro_cee'd

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
05 ноем. 16:00 ,

Kia pro_cee`s moze i zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток