Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | pro_cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 јул. 21:05 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 14:44 Претпријатие ,

KIA PRO CEE'D 1.4 Eco-dynamics -09

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
27 јун. 12:17 Претпријатие ,

KIA PRO_CEE'D 1.6 CRDI 116KS -08

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 18:46 , ,

Kia pro ceed -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
03 јун. 14:19 , ,

Kia pro ceed

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 19:14 , ,

Kia pro_cee'd

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
05 ноем. 16:00 ,

Kia pro_cee`s moze i zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
06 јул. 13:20 ,

KIA PRO CEE'D

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
19 апр. 14:27 , ,

KIA PROCEE'D 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток