Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Kia | pro_cee´d | Pazar3

19 ноем. 02:59 Автомобили , Куманово

Kia proceed

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 ноем. 02:59 Автомобили , Куманово

Kia proceed

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 15:54 Автомобили , Куманово

KIA PRO_CEE'D

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 16:00 Автомобили , Куманово

Kia pro_cee`s moze i zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
06 јул. 13:20 Автомобили , Куманово

KIA PRO CEE'D

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток