Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Kia

Besta , 6
Capital , 9
Carens , 21
Carnival , 56
Cerato , 11
Clarus , 13
Magentis , 5
Optima , 1
Picanto , 43
Pregio , 10
Pride , 16
Retona , 2
Rio , 49
Rocsta , 2
Sephia , 30
Shuma , 7
Sorento , 129
Soul , 9
Sportage , 112
Venga , 6
cee´d , 64
pro_cee´d , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Kia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:01 Претпријатие , ,

KIA SOUL 1.6 CRDI -09 KOZA MOBIL-STEF

5 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:52 , ,

KIA CEED -08 1.4 FULL OPREMA PLINSKI URED OD MKD

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:23 , ,

Kia Ceed

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 01:40 , ,

Kia Sorento -07 neuvezuvano i odlicno socuvano

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:25 , ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 18:21 ,

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
04 мар. 10:37 , ,

Kia Sephia -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 09:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 19:48 , ,

Kia Sephia 1995 1.5

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 11:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 10:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 10:17 Претпријатие , ,

KIA PICANTO 1.0 -11 94 000KM AUTO ZVEKI

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
03 мар. 08:55 Претпријатие , ,

Kia Carnival

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 08:39 Претпријатие ,

KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX

5 580 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 08:25 Претпријатие ,

KIA VENGA 1.6 CRDi -12

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 17:44 , ,

KIA CEED SW

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 17:42 , ,

Kia Ceed Station Wagon karavan -10

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 22:09 Претпријатие ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 19:51 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 12:59 ,

Prodavam KIA SORENTO 2.5 DCI, 170 KS odlicna

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 11:23 Претпријатие ,

KIA PICANTO 1.1 65 KS 5 VRATI KLIMA - 08.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 11:22 Претпријатие ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA NAVI PDC-07.MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
26 фев. 11:19 Претпријатие ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 PDC- 10..MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 10:45 Претпријатие , ,

PRODAVAM KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 17:24 ,

KIA PIKANTO 1.0 BENZIN 2007 PRV SOPSTVENIK 139000 Km

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 17:12 ,

KIA PIKANTO 1.0 BENZIN 2007 139000 Km PRV SOPSTVENIK

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 17:03 ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 PRV SOPSTVENIK

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 17:03 ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 PRV SOPSTVENIK

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 17:03 , ,

Kia pro_cee'd

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
21 фев. 16:33 ,

Kia K5 (Optima) LPI 2.0

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 12:49 ,

Kia Sportage 2.0 disel 4x4(golf,audi,bmw)

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 23:33 Претпријатие ,

KIA CEED 1.6 CRDI_90KS_2011G_159000KM

5 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 23:33 Претпријатие ,

KIA PRO_CEE'D 1.6 CRDI 116KS -08

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 19:05 Претпријатие , ,

KIA VENGA 1.4 CRDI AUTOBERN

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 13:34 , ,

Kia Cee'd 1.4 -10

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 22:04 , ,

KIA CEE'D Sporty Wagon

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
17 фев. 14:19 , ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 PRV SOPSTVENIK 139000km

1 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 фев. 01:03 ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 PRV SOPSTVENIK 139000km

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 18:48 ,

"KIA SHUMA" увоз од Switzerland- ИТНО се продава

950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 01:44 ,

KIA SORENTO 2003 103kW

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 17:45 ,

KIA SORENTO 2003 103kW

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 10:27 , ,

KIA CEED -07 1.6 CRDI 90KS MOTOR NA LANCE

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 01:09 ,

Kia Sportage 2.0 disel 4x4

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Kia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации