Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Kia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 јун. 12:57 Претпријатие ,

KIA PICANTO BENZIN I PLIN 45KW -09

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 03:46 ,

Kia Ceed 1.4 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:50 ,

Se prodava

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 19:48 ,

KIA CARNIVAL MINIVAN 2.9 TD

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
11 ноем. 21:37 ,

Kia Pregio

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:32 ,

Kia Sorento

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:39 ,

Kia Sorento

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 10:38 ,

KIA CARNIVAL

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
07 септ. 16:35 ,

Kia Carnival

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 21:03 ,

Kia Sorento 2.5

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток